Dwa czy trzy pokoje? Z kuchnią czy z aneksem? Dajemy Ci wybór, by Twoje mieszkanie spełniło wszystkie Twoje marzenia!

Decydując się na wybór rozkładu mieszkania oraz liczbę pokoi, musisz wziąć pod uwagę kilka niezwykle ważnych czynników. Pierwszym z nich jest wielkość rodziny oraz wiek domowników. Jeśli jesteś singlem, wystarczy Ci niewielkie, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Z kolei jeśli Twoja rodzina liczy kilku członków, a wśród nich znajdują się dzieci, warto pomyśleć o większym lokalu.

Bardzo istotne jest też przeznaczenie mieszkania. Dla jednych jest ono centrum rozrywki, w którym często pojawiają się zaproszeni goście. Inni traktują je tylko jako miejsce, w którym mogą odpocząć i spokojnie wyspać się przed kolejnym dniem pełnym wyzwań. W tym pierwszym przypadku przyda się lokal z dużym pokojem dziennym. W drugim – mieszkanie z przestronną sypialnią i łazienką.

Projektując Osiedle Zakątek Pilczycki kierowaliśmy się interesem każdej grupy, dlatego przygotowaliśmy mieszkania o różnym rozkładzie. Dwu- lub trzypokojowe. Z olbrzymim salonem, bądź też równomiernym rozkładem. Z aneksem kuchennym, albo osobną, przestrzenną kuchnią. Słowem: dla każdego coś miłego!