Nowa inwestycja budowlana na zachodzie Wrocławia rozpoczęta. Komfortowe Osiedle Zakątek Pilczycki już teraz czeka na pierwszych mieszkańców.

Bezpieczna okolica, położona niedaleko ważnych traktów komunikacyjnych. Bliskość punktów usługowych oraz terenów zielonych. Przestronne mieszkania oraz wygodny parking i podziemny garaż. To wszystko przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Inwestorem osiedla jest firma Domax Developement, a jej właściciele działają na rynku deweloperskim od 2004r. i doskonale zna potrzeby mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. By optymalnie na nie odpowiedzieć, zaprojektowaliśmy dwa przestronne budynki, na które składa się w sumie 56 mieszkań, stworzonych z myślą zarówno o singlach, jak i całych rodzinach.

Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery rodzaje mieszkań o różnym metrażu i rozkładzie. Ich szczegóły poznasz na tej stronie. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich lokal, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Mieszkanie możesz zakupić już teraz lub poczekać na rozwój inwestycji. Na blogu będziemy informowali o jej przebiegu – śledź nas uważnie, by być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami!

Jeśli zaś masz pytania odnośnie przygotowywanych mieszkań, zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.