Nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

< Wróć do listy inwestycji
Lista Mieszkań
Garaże, Parking i Komórki
Garaże
Budynek B na naszym osiedlu wyposażony jest w podziemne garaże, w których mieszkańcy mogą komfortowo i bezpiecznie pozostawić swój samochód, nabywając je w atrakcyjnych cenach.
Parking
Przed budynkami mieszkalnymi znajduje się przestronny parking na 21 samochodów , doskonały do zaparkowania tylko twojego samochodu lub zaproszonych przez Ciebie gości.
Poniżej oferta sprzedaży.
Komórki
Mieszkańcy maja możliwość wykupu komórki lokatorskiej w sutenerach, która świetnie sprawdzi się jako przechowalnia przetworów , rowerów albo narzędzi.
Opis inwestycji

Twoje miejsce we Wrocławiu

Szukasz swojego miejsca w stolicy Dolnego Śląska? Właśnie je znalazłeś! Osiedle Zakątek Pilczycki to nowoczesna, zaprojektowana w każdym szczególe inwestycja, położona w zachodniej części Wrocławia. Zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcą pozostawać w bliskim kontakcie z centrum miasta.

Osiedle doskonałe dla rodzin

Przygotowujemy dla Ciebie i Twojej rodziny idealne miejsce do życia, w którym znajdziesz czas i przestrzeń do odpoczynku, aktywności fizycznej i rozrywki, a dzieci – do zabawy i nauki. Dzięki bliskiemu położeniu ważnych traktów komunikacyjnych, takich jak obwodnica Wrocławia czy linia szybkiego tramwaju, masz pewność, że szybko dostaniesz się w dowolne miejsce miasta, bez konieczności stania w korkach.